Panele podłogowe z fugą

Trendy w wyposażaniu wnętrz regularnie się zmieniają. Niegdyś popularnością cieszyły się modele, które tworzyły jednolite pokrycie podłogi. Obecnie jednak stawia się na bardziej naturalny efekt, przypominający prawdziwe, drewniane deski. Z tego powodu w naszym asortymencie znajdziesz panele podłogowe z fugą. Pomiędzy kolejnymi egzemplarzami tworzy się frazowane i szczelne wgłębienie w kształcie litery V, stąd nazwa „v-fuga” w zbliżonym do panela lub ciemniejszym kolorze. Zapewnia to niezwykle stylowy i naturalny wygląd. Takie panele są cenione zwłaszcza w nowoczesnych aranżacjach.

Zalety paneli podłogowych z v-fugą

Panele podłogowe z fugą z naszej oferty powstają z zastosowaniem najnowszych technologii. Są trwałe, estetyczne i funkcjonalne. Można zastosować je w sypialniach, salonach, na korytarzach, a w przypadku modeli wodoodpornych – także w kuchniach i w nie mocno obciążonych wodą łazienkach. To produkty, które mają za zadanie w jak największym stopniu przypominać prawdziwe deski. Nie wymagają pielęgnacji, są bardzo stylowe i znacznie tańsze niż np. parkiet. Modele z fugą mogą być wykorzystywane jako panele podłogowe na ogrzewanie podłogowe.
W naszym sklepie znajdziesz panele podłogowe z fugą w kształcie litery V w wielu wersjach. To zarówno ciemne, jak i jasne modele. Na każdym z nich umieszczono unikatowy motyw, co sprawia, że poszczególne egzemplarze nie są powtarzalne i pozwalają na stworzenie bardzo naturalnego efektu. Modele te cechują się wysoką odpornością na ścieranie, dlatego sprawdzą się nawet w korytarzach i pomieszczeniach narażonych na intensywniejszą eksploatację.

Wyświetlanie 1–16 z 162 wyników

© 2021 HomeFloors Grupa EuroFloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl