Panele podłogowe Classen

W naszym asortymencie znajdziesz panele podłogowe Classen w wielu odsłonach. To produkty, które swoim wyglądem imitują naturalne drewno. Pozwalają na dopasowanie do drewnianych blatów czy dekoracji. Wśród nich znajdują się zarówno modele jasne, jak i bardzo ciemne. Oferujemy m.in. panele Classen w kolorze dąb caserta, dąb cassano czy dąb augusta. To produkty w ciepłym i chłodnym odcieniu, dzięki czemu możesz z łatwością dopasować je do wyposażenia konkretnego pomieszczenia.
Za bardzo naturalny wygląd naszych paneli podłogowych Classen odpowiada przede wszystkim zastosowana fuga w kształcie litery V i struktura synchroniczna 3D. Pozwala to na uzyskanie efektu, który wygląda bardzo realistycznie, a jednocześnie zapewnia oszczędność pieniędzy i czasu związanego z pielęgnacją w stosunku do prawdziwych desek.
Panele podłogowe Classen wykonano z wytrzymałych materiałów. Gotowe produkty cechują się wysoką klasą ścieralności, wynoszącą AC5, a także klasą użytkową na poziomie 23/33. Pozwala to na zastosowanie ich w pomieszczeniach często używanych, takich jak przedpokoje czy salony. Współczesne panele podłogowe Swiss Krono czy Classen są bowiem produkowane w taki sposób, by łączyły bardzo realistyczny wygląd drewna z właściwościami, jakich nie zapewnia naturalny surowiec.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą paneli podłogowych Classen w naszym sklepie internetowym.

Dlaczego panele imitujące dąb warto wykorzystać do wnętrza domu?

Panele podłogowe Classen to panele imitujące dąb. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają alternatywy dla naturalnych podłóg drewnianych. Klienci, którzy marzą o pięknej, szlachetnej podłodze przypominające drewna powinny zapoznać się z naszą ofertą. Współczesna technologia umożliwia produkcję paneli, które wyróżniają się nie tylko pięknem, ale wytrzymałością i funkcjonalnością. Nasze panele podłogowe idealnie odzwierciedlają unikatową strukturę drewna – znajduje się na nich rysunek naturalnego drewna oraz słoje. Proponowane produkty są dopracowane w każdym szczególe. Jesteśmy przekonani, że bez problemu wybiorą Państwo odpowiedni model paneli i dopasują go do aranżacji wnętrza.

Cechy i zalety paneli podłogowych Classen

Znajdujące się w naszej ofercie panele podłogowe Classen wyróżniają się wieloma zaletami. Oprócz wyżej wymienionej wysokiej klasy ścieralności i wiernemu odzwierciedleniu drewna, panele te można stosować w przypadku ogrzewania podłogowego. Produkty są łatwe w czyszczeniu, odporne na uszkodzenia oraz odporne na stojącą wodę (nawet do 24 godzin). Panele Classen wyposażone są we wzmocnioną górną warstwę, co czyni je jeszcze bardziej odpornymi na mikro zarysowania. Wybierając produkty tej marki, mają Państwo pewność, że podłoga przez wiele lat intensywnego użytkowania nie straci swojego blasku.

Klientom, którzy szukają paneli podłogowych o doskonałych parametrach technicznych i estetycznym wyglądzie polecamy produkty Classen. Są one odznaczone certyfikatem Blue Angel, przyznawanym produktom przyjaznym dla środowiska.

Wyświetlanie 1–16 z 29 wyników

© 2021 HomeFloors Grupa EuroFloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl