Panele podłogowe Classen

W naszym asortymencie znajdziesz panele podłogowe Classen w wielu odsłonach. To produkty, które swoim wyglądem imitują naturalne drewno. Pozwalają na dopasowanie do drewnianych blatów czy dekoracji. Wśród nich znajdują się zarówno modele jasne, jak i bardzo ciemne. Oferujemy m.in. panele Classen w kolorze dąb caserta, dąb cassano czy dąb augusta. To produkty w ciepłym i chłodnym odcieniu, dzięki czemu możesz z łatwością dopasować je do wyposażenia konkretnego pomieszczenia.
Za bardzo naturalny wygląd naszych paneli podłogowych Classen odpowiada przede wszystkim zastosowana fuga w kształcie litery V i struktura synchroniczna 3D. Pozwala to na uzyskanie efektu, który wygląda bardzo realistycznie, a jednocześnie zapewnia oszczędność pieniędzy i czasu związanego z pielęgnacją w stosunku do prawdziwych desek.
Panele podłogowe Classen wykonano z wytrzymałych materiałów. Gotowe produkty cechują się wysoką klasą ścieralności, wynoszącą AC5, a także klasą użytkową na poziomie 23/33. Pozwala to na zastosowanie ich w pomieszczeniach często używanych, takich jak przedpokoje czy salony. Współczesne panele podłogowe Swiss Krono czy Classen są bowiem produkowane w taki sposób, by łączyły bardzo realistyczny wygląd drewna z właściwościami, jakich nie zapewnia naturalny surowiec.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą paneli podłogowych Classen w naszym sklepie internetowym.

Wyświetlanie 1–16 z 29 wyników

© 2021 HomeFloors Grupa EuroFloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl