Panele Podłogowe Swiss Krono

Panele podłogowe Swiss Krono to produkty, które sprawdzą się idealnie w przypadku miłośników wyglądu naturalnego drewna. Imitują one bowiem prawdziwe deski, a jednocześnie łączą w sobie cechy charakterystyczne dla współczesnych paneli. Cechują się niskim współczynnikiem ścieralności, a ich klasa użytkowa wynosi 23/33.
Panele podłogowe Swiss Krono wykonano w taki sposób, by zachowywały swoje właściwości i świetny wygląd na lata. Są to produkty wodoodporne, wykonane z wykorzystaniem płyty AquaZero 24h. Oznacza to, że mogą być one wykorzystywane nawet w kuchniach. Zastosowanie takich paneli sprawdza się świetnie zwłaszcza w aneksach, gdzie pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni i zachowanie spójności między kuchnią a salonem.

Panele Kronopol imitujące deski

Panele podłogowe Kronopol zostały zaprojektowane w taki sposób, by wyglądem przypominać prawdziwe deski. Różnią się one znacznie od produktów cieszących się popularnością jeszcze kilkanaście lat temu. Mają naturalne barwy, a także motywy przedstawiające usłojenia, które różnią się od siebie na poszczególnych egzemplarzach. Zapewnia to bardzo naturalny wygląd, a na pierwszy rzut oka odróżnienie paneli od prawdziwych desek staje się praktycznie niemożliwe.
Na tak realistyczny wygląd naszych paneli wpływa również fakt, że zastosowano w nich 4-stronną fugę w kształcie litery V. Pozwala ona na uzyskanie wyraźnych przerw pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami, co zapewnia naturalny efekt. W naszym sklepie znajdziesz też panele podłogowe imitujące beton. Mogą być one ciekawym dopełnieniem aranżacji, w których pojawiają się też modele przypominające drewno. Oba materiały doskonale się ze sobą komponują, zwłaszcza w pomieszczeniach w industrialnym stylu.

Wyświetlanie 1–16 z 68 wyników

© 2021 HomeFloors Grupa EuroFloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl