Panele podłogowe imitujące drewno

Drewniane deski na podłodze od lat cieszą się ogromną popularnością. Wymagają one jednak regularnej pielęgnacji, a także są dość drogie. Nowoczesną alternatywą dla takich desek są panele podłogowe imitujące drewno. Prezentują się one niezwykle realistycznie. Nie są takie same – każdy z nich różni się dokładnym motywem. W naszym sklepie znajdziesz zarówno jasne, jak i ciemne panele tego typu. Pasują świetnie do drewnianych lub drewnopodobnych mebli i innych dekoracji z tego surowca.&nbsp
Panele podłogowe imitujące drewno nie wymagają dodatkowej pielęgnacji. Niektóre z nich są odporne na działanie wody. To produkty, które można zastosować w sypialni, salonie, a nawet aneksie kuchennym – tu sprawdzą się panele podłogowe wodoodporne z motywami imitującymi naturalne drewno. Prezentują się niezwykle estetycznie i są znacznie tańsze niż drewniane deski. Nie odkształcają się z biegiem czasu, pozwalając na zachowanie stylowego wyglądu pomieszczenia na długi czas.
Panele imitujące drewno są niezwykle uniwersalne. Pasują do aranżacji nowoczesnych, klasycznych, industrialnych, rustykalnych, skandynawskich i wielu innych. Prezentują się realistycznie, są tanie, wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. Zapewniają komfort chodzenia w samych skarpetkach i pozwalają na łatwe utrzymanie w czystości. Wszystko to sprawia, że pojawiają się one w tak wielu domach. Sprzyja temu też bardzo realistyczny wygląd, a nawet załamania w kształcie litery V pomiędzy kolejnymi panelami, charakterystyczne dla prawdziwych desek.

Wyświetlanie 1–16 z 158 wyników

© 2021 HomeFloors Grupa EuroFloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl