Panele podłogowe na ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe cieszy się ogromną popularnością. Jest ciekawą alternatywą dla grzejników. To instalacja niemal niewidoczna – kryje się ją pod panelami podłogowymi, co pozwala oszczędzić nieraz bardzo cenne miejsce. Ułatwia również utrzymanie w domu odpowiedniej wilgotności powietrza w sezonie grzewczym, jako ogrzewanie niskotemperaturowe mniej wysusza powietrze niż gorące kaloryfery.
W naszym asortymencie znajdziesz panele podłogowe na ogrzewanie podłogowe w wielu wersjach. W przypadku takiej instalacji konieczne jest zastosowanie materiałów, których łączny opór cieplny (panele + podkład) nie przekroczy R=0,15m2*K/W. Dlatego bardzo ważnym jest wybór najlepszych podkładów na ogrzewanie podłogowe, tzw. mat kwarcowych. Jeśli wiesz, że w danym pomieszczeniu znajduje się system ogrzewania podłogowego, postaw na panele i podkład stworzone z myślą o właśnie takiej technologii.

Panele podłogowe a ogrzewana podłoga

Panele podłogowe na ogrzewanie podłogowe to przede wszystkim produkty funkcjonalne i trwałe. Cechują się one również stylowym wyglądem. Współczesne wyroby tego typu prezentują się bardzo realistycznie. Wśród nich pojawiają się modele imitujące drewno, a nawet beton. Ciekawym wyborem są też panele podłogowe wodoodporne, które pozwalają na zastosowanie m.in. w aneksie kuchennym. To produkty stworzone z zastosowaniem innowacyjnych technologii, co zapewnia ich funkcjonalność, jakość i świetny wygląd. Z powodzeniem zastępują one prawdziwe deski, nadając pomieszczeniu przytulny charakter i zapewniając ciepło płynące od podłogi.

Wyświetlanie 1–16 z 163 wyników

© 2021 HomeFloors Grupa EuroFloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl