Panele podłogowe imitujące beton

Panele podłogowe zwykle kojarzą się z drewnem, jednak na rynku pojawiły się także modele przypominające swoim kolorem i strukturą beton. Pozwalają one na uzyskanie niesamowitego efektu, cenionego zwłaszcza we wnętrzach industrialnych i nowoczesnych. Szare panele mają nieregularne przebarwienia, charakterystyczne dla prawdziwego betonu. Ułożone obok siebie, tworzą praktycznie jednolitą powierzchnię. Są ciekawym uzupełnieniem betonu architektonicznego pojawiającego się na ścianach czy blatach w kuchni.
Panele podłogowe imitujące beton stanowią swego rodzaju ciekawostkę, wybieraną chętnie przez miłośników nowoczesnych rozwiązań. Doskonale komponują się też z produktami przypominającymi naturalne drewno. Mogą dopełnić panele podłogowe Classen, które znajdziesz w naszym asortymencie. To produkty odporne na ścieranie i intensywną eksploatację każdego dnia, dlatego można zastosować je m.in. w przedpokoju czy salonie, czyli pokojach, po których poruszasz się każdego dnia. Co więcej, niektóre z paneli imitujących beton nadają się też do wykorzystania w kuchniach. Są one bowiem odporne na działanie wody.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą panele podłogowe imitujące beton w wielu odsłonach. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

© 2021 HomeFloors Grupa EuroFloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl