Panele podłogowe laminowane

Panele podłogowe laminowane to bardzo wytrzymałe produkty składające się z kilku warstw. Wśród nich można wyróżnić rdzeń, czyli część nośną, którą stanowi płyta HDF. Gęstość HDF wpływa m.in. na wytrzymałość gotowego produktu na uderzenia. Panele tego typu z wierzchu są pokryte specjalnym laminatem, stąd ich nazwa. Materiał ten jest niezwykle odporny na działanie czynników zewnętrznych, w tym uszkodzeń mechanicznych. Pozostałe warstwy stanowi część dekoracyjna i stabilizująca, tzw. „balancer”. Takie panele sprawdzą się dobrze w przestrzeniach często użytkowanych. Można umieścić je w przedpokojach, salonach, a nawet lokalach usługowych i biurach, przez które każdego dnia przechodzą dziesiątki osób.

Wytrzymałe panele podłogowe z laminatu do każdej aranżacji

W naszym asortymencie znajdziesz panele podłogowe laminowane w wielu wariantach. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się te przypominające deski. Panele podłogowe imitujące drewno pasują do dowolnej aranżacji, nie tylko nowoczesnej. Dopełniają pomieszczenia i sprawiają, że stają się one znacznie bardziej przytulne.
Trwałość naszych paneli podłogowych laminowanych sprawia, że pozwalają one na wykorzystywanie nawet w bardzo często odwiedzanych pomieszczeniach. Zachowują odpowiedni kolor i prezentują się estetycznie przez lata. Modele przypominające drewno wyglądają bardzo realistycznie, a jednocześnie są tańsze i łatwiejsze w utrzymaniu niż deski z naturalnych surowców.
Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wyborem naszych paneli podłogowych laminowanych. To piękne, trwałe i funkcjonalne produkty, które pojawiają się obecnie w wielu domach, mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej.

Wyświetlanie 1–16 z 163 wyników

© 2021 HomeFloors Grupa EuroFloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl