Blog

Czym cechują się nowoczesne panele?

Panele są jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do pokrywania podłóg. W ciągu kilkunastu ostatnich lat na rynku pojawiły się jednak produkty tego typu wykonane zgodnie z najnowszymi technologiami. Są one estetyczne, trwałe i niezwykle funkcjonalne. Czym cechują się nowoczesne panele?

Czytaj dalej

Jak dobrać panele do aranżacji pomieszczenia?

Panele to jedno z najchętniej wybieranych pokryć podłogowych. Wpływa na to ich łatwa dostępność, niska cena oraz realistyczny wygląd, przypominający naturalne drewno. Obecnie na rynku znaleźć można jednak setki modeli paneli w różnym stylu. Z tego powodu wybór odpowiednich bywa problematyczny. Jakie panele sprawdzą się najlepiej w aranżacji danego pomieszczenia?

Czytaj dalej

Co oznaczają klasy użyteczności (używalności) paneli?

Panele to bardzo popularny wybór wśród osób wyposażających swoje wnętrza. Znajdują one swoje zastosowanie w sypialniach, salonach, a często nawet kuchniach. Na rynku znaleźć można panele o różnych klasach wytrzymałości, wyrażanych literami i cyframi. Co oznaczają konkretne z nich? Jaki typ paneli cechuje się największą odpornością na codzienną eksploatację?

Czytaj dalej

Czym są panele imitujące beton?

Beton jest surowcem, który coraz częściej pojawia się w nowoczesnych aranżacjach. Nie nadaje się on jednak do umieszczenia na każdej powierzchni. Na podłogach znacznie lepiej sprawdzają się panele, które zapewniają przytulny efekt i komfort chodzenia. Z tego powodu producenci stworzyli ciekawy wyrób, który łączy w sobie wygląd betonu i funkcjonalność paneli. Czym są panele imitujące beton?

Czytaj dalej

© 2021 HomeFloors Grupa EuroFloors. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl